SMIGGLE Disney Princess Okul Seti
SMIGGLE Disney Princess Okul Seti
2.700,00TL

SMIGGLE Disney Princess Okul Seti

   0 yorum
Ürün Kodu:
Stok Durumu:
495861
1
2.700,00TL
Acele Et! Son 1 Ürün
Ürün Hakkında Soru Sorun

Gücünüzü açığa çıkarın! Smiggle, en sevdiğiniz Disney Prenseslerini içeren özel ve sınırlı sayıda bir koleksiyon oluşturmak için Disney ile ortaklık kurdu. Nazik olun, cesur olun, meraklı olun ve tıpkı bir Disney Prensesi gibi %100 kendiniz olun! Bu paket şunları içerir:


1x Disney Prenses Klasik Sırt Çantası

1x Disney Prenses İçecek Şişesi 650ml

1x Disney Prenses Kalem Kutusunu Çıkar

1x Disney Prenses Askılı Çift Katlı Öğle Yemeği Kutusu

Ariel Classic Sırt Çantamız, ışıltılı deniz kabuğu şekilli payetli üretim, dolgulu deniz yıldızı fermuarları ve yanardöner paneller gibi birçok ekstra tuhaf ayrıntıya sahiptir! Külkedisi ayrıca muhteşem bir 3 boyutlu aplike elbiseye, cam terlik fermuarlarına ve dokulu parıltılı üretime sahiptir! Ayrıca, her biri 3 sıkıştırılmış bölme, çift içecek şişesi kılıfı ve dolgulu bir dahili teknoloji cebi dahil olmak üzere en çok satan Klasik Sırt Çantamızın tüm olağan özellikleriyle birlikte gelir! Bu çantalarda gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz!


Deniz kızları bile susuz kalmalı! Bu süper büyülü Külkedisi ve Ariel baskılarında klasik İçecek Şişemizle susuzluğunuzu giderin! Her biri, yudumlaması kolay, sızıntıları ve dökülmeleri önleyen, çevirmeli üst musluğa sahiptir ve ayrıca BPA içermez!


Hesap makinesi, kalemtıraş ve daha fazlasını içeren gizli kırtasiye malzemelerini ortaya çıkarmak için düğmelere basmanız yeterlidir! Ayrıca, ışıltılı bir sürpriz için beni sallamayı unutma. Her Prenses, sonsuza kadar parıldayan ve parıldayan açılır kapağın içinde sihirli peri tozu ile birlikte gelir! Bir dilek tut ve gerçek olabilir!


Double Decker Lunchbox'ımız, yeni mükemmel Prenses baskılarında BPA içermeyen ve yalıtımlı astar ve kullanışlı bir taşıma kayışı dahil tüm klasik özelliklerimizle birlikte gelir! Ariel beslenme çantamızın yanardöner pulları ve parıldayan pastel üretimiyle öğle yemeği vaktini denizin altında geçirin! Veya bu parıltılı fabrikasyon ve folyolu, hikayeden ilham alan baskıdaki Cinderella Lunchbox'ımızla bir dilek tutun!

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap