SMIGGLE Roarsome Okul Seti
SMIGGLE Roarsome Okul Seti
1.775,00TL

SMIGGLE Roarsome Okul Seti

   0 yorum
Ürün Kodu:
Stok Durumu:
495830
1
1.775,00TL
Acele Et! Son 1 Ürün
Ürün Hakkında Soru Sorun

KÜKREMEYE HAZIR MISINIZ!!! Bu dino-tastic koleksiyon, dinozorların dünyayı yönettiği tarih öncesi bir geçmişten geliyor! Müthiş Smiggle ekibimiz zamanda geriye bir yolculuk yaptı ve tüm favorileriniz için bu epik Dino baskısını kaptı! bu paket şunları içerir:

- 1 x Kükreyen Klasik Sırt Çantası

- 1 x Kükreyen Çift Katlı Öğle Yemeği Kutusu

- 1 x Roarsome Paslanmaz Çelik İçecek Şişesi 550ml

Roarsome Classic Sırt Çantamızla vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkın. Fermuarlı 3 geniş bölme, çift içecek şişesi kılıfı ve 15 inç dizüstü bilgisayara uyan dahili dolgulu teknoloji kılıfı dahil tüm ikonik özelliklerimize sahiptir! Ayrıca, inanılmaz dino ayak izi fermuarlı rozetleri ve bu süper eğlenceli baskı gibi destansı tasarım özellikleriyle birlikte gelir. Kaç dinozor tespit edebilirsiniz?

Bu süper havalı Çift Katlı Öğle Yemeği Kutusu ile öğle yemeği ziyafetinize ekstra macera katın! Tüm lezzetli ikramlarınızı saklamak ve ayırmak için iki geniş bölmeye sahiptir. Ayrıca, tüm hediyelerinizi daha uzun süre serin ve taze tutmak için BPA içermeyen, yalıtımlı astara sahiptir. Herhangi bir tarih öncesi girişim için mükemmel bir arkadaştır!

İkonik Paslanmaz Çelik şişemiz tüm çılgınlığa kapıldı ve şimdi tüm favori dino'larınızı içeriyor! Ayrıca, gelecekteki zaman yolculuğu maceralarınızda suyunuzu 6 saate kadar sıcak veya soğuk tutar. 500ml.

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap